Agencja Opieki Care Services
tel. +48 508 178 885

Witam wszystkich!
Nazywam się Agnieszka Nawratowicz.

photo-03Jestem pielęgniarką dyplomowaną oraz magistrem zarządzania. Ukończyłam także studia podyplomowe CM UJ na kierunku Geriatria i Opieka Długoterminowa. Opieką nad starszymi i niepełnosprawnymi zajmuję się już od wielu lat.

Moje doświadczenia oraz badania nad tematyką opieki wykazały, że pacjent czuje się dużo bardziej komfortowo, bezpiecznie i szczęśliwie w warunkach domowych, zdrowieje szybciej lub jego stan utrzymuje się na bardziej uregulowanym poziomie. Pacjenci spędzający miesiące w szpitalach lub przenoszeni do domów opieki często wykazywali tendencje do popadania w depresję, przez zmianę miejsca, poczucie beznadziejności i niepotrzebności, co zdecydowanie pogarszało ich stan zdrowia. Bardzo pasuje mi tutaj zacytowanie znanego wszystkim powiedzenia, że „starych drzew się nie przesadza”…

10.09.2007 powstała oficjalnie Agencja Opiekuńcza Care Services, która oferuje opiekę domową osobom starszym i niepełnosprawnym w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Staramy sie dać z siebie wszystko, aby osoby starsze pomimo tego, że często schorowane i niepełnosprawne- mogły jak najdłużej i najbardziej radośnie korzystać z życia, kontynuować swoje przyzwyczajenia i zainteresowania- w warunkach domowych, znanych i bezpiecznych.

Z moimi pacjentami mam stały kontakt, wieloma z nich opiekuję się osobiście. Dbam o to, aby każdy pacjent miał zapewnioną najlepszą opiekę i poczucie komfortu.

Opiekun / opiekunka i plan opieki jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Stale poszukuję nowych wysoko wykwalifikowanych pracowników, najlepiej po kierunku pielęgniarstwo, fizjoterapia, ratownictwo medyczne lub pokrewnych kierunkach.

Profesjonalna opieka domowa jest bardzo ważnym tematem – tak więc zapraszam specjalistów z powyższych dziedzin do współpracy.

Bardzo dziękuję za zainteresowanie.
Agnieszka Nawratowicz